polski   english
Oferowane przez nas usługi Doradztwa Strategicznego zorientowane są na określenie optymalnej drogi rozwoju Państwa firmy Efektem naszych działań jest wzrost wartości Państwa firmy, wzrost sprzedaży, wzrost udziału w rynku, wzrost zyskowności Właściwy dobór źródeł finansowania inwestycji oraz pozyskanie funduszy jest podstawą realizacji każdego projektu Usługi optymalizacji kosztami i efektywności mają na celu poprawę efektywności funkcjonowania organizacji

Doradztwo finansowe

Biorąc pod uwagę ilość dostępnych źródeł finansowania na rynku, można pokusić się o stwierdzenie, że wybór formy finansowania działalności jest prosty. W rzeczywistości jednak nie zawsze tak jest, ponieważ ze względu na wymagania stawiane przez banki czy instytucje finansowe znaczna część źródeł finansowania może być zbyt kosztowna w obsłudze lub niedostępna dla danego przedsiębiorstwa.

Właściwy dobór źródeł finansowania inwestycji, a następnie pozyskanie funduszy jest podstawą, bez której nie jest możliwa realizacja żadnego projektu. Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług, pozwalających na przygotowanie firm do pozyskania kapitału na dalszy rozwój, w tym poszukiwanie źródeł i organizacja finansowania dla nowych przedsięwzięć.

W celu ułatwienia dostępu do atrakcyjnych form finansowania między innymi, takich jak:
  • Kredyt bankowy
  • Leasing
  • Faktoring
  • Franczyza (franchising)
Nawiązaliśmy współpracę z instytucjami finansowymi, które indywidualnie podchodzą do potrzeb obsługiwanych przez nas Klientów. Doskonale orientując się w stosowanych przez te Instytucje procedurach jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu finansowania na bardzo korzystnych warunkach.

W celu uzyskania dodatkowych informacji i nawiązania współpracy prosimy o kontakt.